Naše služby
 Druhy masáží
 čokoládová masáž
 medová masáž
 bylinná masáž
 Dornova metoda
 lávové kameny
 Indická masáž
 relaxační masáž
 lymfatická masáž
 masáž obličeje
 anticelulitídová masáž
 těhotenská masáž
 vakuová masáž
 baňkování
 Havajská masáž
 Tělové zábaly
 Kosmetika
 Poradenství
 Akce
 Ceník služeb
 Kontakt
Anticelulitídová masáž s ozonovým zábalem

Je velmi účinná procedůra v boji proti celulitidě, napomáhá formování postavy, vypnutí a celkovému zlepšení kvality pokožky.
Anticelulitidová masáž se provádí kompresivními hmaty, které ovlivňují podkožní tukové struktury - rozrušují se tukové tkáně. Aktivuje se podkožní metabolismus a hluboké svalové struktury, díky čemuž dochází k lepšímu vstřebávání tuků. Masáží se také ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, a tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci.
Pracujeme s problematickými partiemi jako stehna, zadeček, ale také bříško. Zvláště bříško často trápí klientky nejvíce. Ať už z důvodu povolení břišního svalstva po porodu nebo z důvodu nezdravé životosprávy.
Po anticelulitidové masáži se provede zeštíhlující ozonový zábal, který napomůže odvodu škodllivých toxinů a zadržované tekutiny z těla. Tím velmi pozitivně podpoří celkovou péči o problematické partie.
Anticelulitidová masáž je čistě manuální terapie, která je poněkud náročnější na fyzický potenciál maséra, ale o to více je účinnější. Již po 3 aplikacích lze vidět první výsledky, po první masáži bude pokožka pevnější a vyhlazenější.

Dypex 2010