Naše služby
 Druhy masáží
 čokoládová masáž
 medová masáž
 bylinná masáž
 Dornova metoda
 lávové kameny
 Indická masáž
 relaxační masáž
 lymfatická masáž
 masáž obličeje
 anticelulitídová masáž
 těhotenská masáž
 vakuová masáž
 baňkování
 Havajská masáž
 Tělové zábaly
 Kosmetika
 Poradenství
 Akce
 Ceník služeb
 Kontakt

Horké (lávové) kameny - Hot Stones
Při masáži horkými kameny se většinou využívají velice kvalitní lávové kameny a oleje. Nemálo z masírovaných popisuje, že navodit tak příjemné pocity při masáži dovede jen masáž horkými kameny. Právě proto je tak velice žádaná nejen po celém světě, ale i u nás.
Při masáži do vás nádherně prostoupí teplo, které sálá z vyhřátých lávových kamenů, které jsou zahřány právě tak, aby vydávaly toto příjemné teplo a to po celou dobu masáže, kdy postupně dochází k jejich obměně. Při masáži dochází k aktivování energetických drah v těle, masáž velice blahodárně působí na mysl masírovaného a perfektně uvolňuje ztuhlé svaly, které se po provedené masáži krásně prohřejí a uvolní. Jedná se o velice exkluzivní masáž, při které se využívá těch nejlepších olejů a masérských technik.
Výsledkem spojení speciálních havajských masážních technik s využitím horkých lávových kamenů je silný terapeutický a relaxační účinek.
Masáž horkými lávovými kameny stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, napomáhá detoxikaci organismu a vyrovnává energii v těle. Vhodný doplněk k ní tvoří aromaterapie umocňující pocit klidu a pohody.
Masáž zvyšuje mikrocirkulaci a tím přívod kyslíku pro zrychlení buněčného metabolismu, stimuluje krevní oběh, podporuje imunitní systém, přispívá ke zmírnění spasmů ve svalech. Teplo reguluje trávení, zrychluje metabolismus, pomáhá při premenstruačním syndromu, odstraňuje bolesti a otevírá kožní póry pro odvod škodlivin.
Na přání může být v horkém letním období provedena tato masáž v kombinaci s kameny chladnými.
Přínos masáže lávovými kameny:

  • hluboce relaxuje a harmonizuje organismus
  • prohřátí celého těla
  • napomáhá detoxikaci organismu
  • vyrovnává energii v těle

Komu je masáž lávovými kameny především určena:

  • lidem, kteří mají problémy se spánkem a koncentrací
  • lidem, kteří se nedokážou uvolnit
  • lidem, kteří se chtějí detoxikovat
  • ženám s klimakterickými obtížemi
  • lidem s neustálým pocitem chladu v končetinách

Dypex 2010